Zadbaj o swoje zdrowie

0
923

Naturalne uzdrawianie Aby być w szczytowej formie, myślę, że już dbasz o to, co jesz, wiesz, że musisz ćwiczyć, chociaż nie zawsze to robisz. Wiesz, że musisz myśleć pozytywnie, brać suplementy i dbać o siebie najlepiej jak potrafisz.

Ale jak bardzo rozpoznajesz część emocjonalną jako główny składnik twojego zdrowia? Czy często zastanawiałeś się, dlaczego niektóre osoby z nadwagą mogą kontynuować ten sam styl życia bez narzekania na problemy zdrowotne? Często się zastanawiam.

A ponieważ dzięcioły, które dbają o swój styl życia, otrzymują informacje, zdrowo się odżywiają, nadal mają problemy. Wiem, że to frustrujące, ale wciąż istnieją wyjaśnienia tego problemu.

Chodzi o komponent duchowo-emocjonalny

Ostatnio słyszałem wiele przypadków cudownych uzdrowień, ludzi, którym nie dano wielkich szans na życie, a mimo to udało im się iść dalej, przezwyciężyć chorobę i żyć długo.

Uważam tych ludzi za posłańców, oni nadal żyją, aby nieść przesłanie nadziei – że można uzdrowić, jeśli mocno wierzymy, jeśli zbliżamy się do duchowej części nas, jeśli uzdrawiamy nasze emocje, przebaczamy i kochamy, znajdując znaczenie dla naszego życia, pomimo naszych codziennych problemów i kłopotów.

Kiedy bliscy stają w obliczu choroby, musimy mieć wielką wiarę, być optymistą. Wszystko ma swój cel, nic nie jest przypadkowe, a wszystko, co musimy zrobić, to bez żalu uczyć się z doświadczeń wszystkich. Pozostaje nam mieć odwagę, by być blisko naszych bliskich, gdy jest im trudno, a zwłaszcza być blisko naszej duszy, odnaleźć siebie.

Chodzi o ponowne odkrycie w nowej niemieckiej medycynie, o uzdrowienie emocji, traum, które istnieją w nas, nawet nie podejrzewając. Weźmy przypadek kogoś, kto przeżył ogromne rozczarowanie, może śmierć lub rozwód, czyli wielki szok, po którym ciężko mu było dojść do siebie. Zwykle im dłuższy wstrząs, tym dłuższy czas rekonwalescencji.

Ale skąd wiesz, czy po dużym szoku nie doszedłeś do siebie całkowicie?

Możesz stwierdzić, czy w Twoim życiu jest jakiś problem zdrowotny, który musisz pociągnąć za rękaw, aby „powiedzieć” Ci, że na subtelnym poziomie nie jesteś wyleczony emocjonalnie.

I zdrowo się odżywiasz, ćwiczysz, słuchasz wszystkich pokazów zdrowotnych, stosujesz się do rad, znasz wszystkie rośliny, tym bardziej integrujesz je ze swoim stylem życia, a mimo to cierpisz na problemy zdrowotne. Oto duży znak zapytania. Zastanawiasz się, dlaczego to się tobie przytrafia. Chcesz odpowiedzi, chcesz, aby była istotna, chcesz rozwiązania, które działa.

Nasza dusza ma wielką wagę w naszym życiu

Jesteśmy przyzwyczajeni do patrzenia na zewnątrz, na innych, do porównywania się z nimi, do naśladowania zachowań, aby odnieść sukces, do zmiany pracy, do szukania siebie na zewnątrz, a w takich chwilach całkowicie zapominamy o sobie, naszej duszy.

Lise mówi, że choroba jest oznaką cierpienia psychicznego, dr Hamer mówi, że pojawia się w wyniku szoku, że w rzeczywistości jest to brak akceptacji rzeczywistości. Kiedy dzieje się coś, co nam nie odpowiada i myślimy, że powinno być inaczej, dusza cierpi, a wtedy następuje zmiana równowagi ciała i pojawiają się objawy.

Organizm stara się jak najlepiej dostosować do nowej sytuacji. Może to śmierć bliskiej osoby, utrata służby, konflikt rodzinny z bratem, teściowa, utrata spadku, rozczarowanie jednego z dzieci, bez względu na to jaki mamy problem, przyciągamy emocjonalny brak równowagi, który wywoła chorobę.

Może wrzód, uporczywa migrena. Może to drobna choroba, ale pokazuje nam, że nie wiemy, jak zarządzać naszymi emocjami. A co się stanie, jeśli w życiu pojawi się większy problem? Choroba może być poważniejsza. Chcemy jednak tego uniknąć, zapobiegać emocjom i umieć nimi zarządzać, dbać o naszą duszę, a tym samym o zdrowie.

Twoje ciało ma naturalne zdolności lecznicze, których nikt w medycynie nie może zrozumieć

Podchodząc do zdrowia z punktu widzenia potrzeb człowieka, jest na szczycie priorytetów, po tych dotyczących schronienia, jedzenia, snu, bezpieczeństwa, zdrowie jest tym, czego wszyscy chcemy, bo to podstawa życia, bez niego można ”. t żyć.

Największą siłą w ludzkim ciele jest jego naturalna siła uzdrawiania – ale siła ta nie jest niezależna od systemu wierzeń. Wszystko zaczyna się od wiary. To, w co wierzymy, jest najsilniejszą opcją ze wszystkich.

W medycynie niemieckiej dr Hamer opracował teorię, która może wyjaśnić, w jaki sposób każde cierpienie psychiczne odpowiada cierpieniu fizycznemu. Dzięki tej teorii, zastosowanej w praktyce, udało mu się wyleczyć wielu pacjentów. Rozmawialiśmy tutaj o nowej niemieckiej medycynie.

Przez tysiąclecia ludzkość była mniej lub bardziej świadoma, że ​​wszystkie choroby w rzeczywistości mają podłoże psychiczne i stały się faktem „naukowym” silnie zakotwiczonym w uniwersalnej wiedzy, tylko współczesna medycyna przekształciła istoty ożywione w worku z chemicznymi wzorami.

Poczyniliśmy szybkie postępy w nauce od wielkich lekarzy z przeszłości i teraźniejszości. Wziąłem wszystko, czego się od nich nauczyłem i wyjaśniłem przez każde z moich uzdrawiających doświadczeń… Stworzyłem system wszystkich tych szalonych pomysłów i od tego czasu stosuję siebie i tych, którzy proszą o moją pomoc

Dzięki ludziom, którzy mają wielką otwartość na tę niewidzialną część nas, jaką jest dusza, ludzka psychika, czynimy te postępy w kierunku nowego sposobu nieinwazyjnego leczenia, metody, której wszyscy pragniemy, gdy chcemy chronić samych siebie od efektów. niekorzystne, zdrowia i życia, tak kwitnące, jak to tylko możliwe.