Szczególnie nieodpowiednie są słodzone jogurty i inne produkty mleczne

0
379

Czy jesteś zadowolony ze swojej sylwetki,

Ale czy Twoja twarz wygląda jak pulchny anioł i bez względu na to, jak bardzo pocisz się na siłowni, czy Twoja twarz nadal wydaje się spuchnięta i opuchnięta w takim razie masz rację mamy dla ciebie wskazówki, co zrobić, aby mieć szczupłą i twarz.

Czy jesteś zadowolony ze swojej sylwetki,

Jeśli musisz schudnąć na twarzy, przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę z jednej rzeczy: jeśli masz nadwagę, nie możesz oczekiwać, że nie będzie ona zauważalna na twarzy. Z drugiej strony dość szybko przejawiają się w nim zrzucone kilogramy-zwykle już utrata jednego do trzech kilogramów. Ale co, jeśli figura jest w porządku, a twarz jest spuchnięta przede wszystkim zmień dietę zacznij od drenażu jeśli twoje ciało cierpi z powodu braku płynu lub jego nieregularnego przyjmowania, to oczywiście jest defensywne. Jego reakcją jest zatrzymanie wody, aby można ją było zatrzymać, gdy ponownie nastąpi nagły wypadek.

Daj więc ciału sygnał, że nie musi się martwić i wypij wystarczająco dużo przez co najmniej tydzień. „Najlepiej pić czystą wodę z kranu z cytryną lub ziołami. Odpowiednie są również ziołowe herbaty oczyszczające, które wspierają pracę nerek i pomagają wypłukać toksyny z organizmu wspaniałe wywary z młodej pokrzywy i brzozy mówi trener fitness i dietetyk Alena Widenskaya mówiąc o piciu: wszyscy wiemy, jak zdruzgotane mogą być nasze twarze następnego ranka po dobrej imprezie. Oczywiście, deprywacja snu również odgrywa pewną rolę, jednak jeśli dodasz wodę do imprezy i ograniczysz spożycie alkoholu, twoja twarz zwróci ci ją w dobrym stanie.

Na nadmierne spożycie soli organizm ponownie reaguje zatrzymywaniem wody

Być może powiesz sobie, że problem cię nie dotyczy, ponieważ nie jesz solonych orzeszków ziemnych i innych podobnych przysmaków ale sól jest ukryta w wielu potrawach, w których nawet nie spodziewałbyś się jej tak bardzo, na przykład w niektórych słodkich ciasteczkach.

Na nadmierne spożycie soli organizm ponownie reaguje zatrzymywaniem wody

Jedynym sposobem, aby to kontrolować, jest monitorowanie etykiet produktów zalecana dzienna dawka soli wynosi około 5 g. jednak dziś spożycie to jest przekraczane w dużych ilościach, co powoduje nie tylko wzrost otyłości, ale przede wszystkim nadciśnienie. Na początek staraj się nie solić tak mocno własnego gotowanego jedzenia i używaj raczej ziół do przypraw mówi Alena Widenskaya uważaj na gluten i laktozę za spuchniętą twarzą mogą znajdować się również niektóre produkty twoim wrogiem numer jeden jest soja, kukurydza, gluten i nabiał.

Które zawierają wiele prostych ukrytych cukrów i dlatego są strachem dla osób próbujących schudnąć. Tłuszcz odkłada się nie tylko na obszarach problemowych, takich jak uda, uda i brzuch, ale także na policzkach. Dlatego dla ogólnego spadku ważne jest, aby wybierać odpowiednie i czyste produkty bez dodatkowych cukrów i innych dodatków mówi Alena Widenskaya.

Przeciwnie, odchudzanie twarzy przyczynia się do produktów bogatych w potas i wapń. Spróbuj bananów, śliwek, moreli, orzechów włoskich, imbiru, cukinii, kokosa, buraków lub cytryny. Regeneracja podczas snu nie tylko utrzymuje nasze zdrowie,ale także pomaga utrzymać nasz wygląd. Być może nadrobiłeś deficyt snu w wieku 20 lat, ale w wieku 30 lat jest jeszcze gorzej. Długotrwały brak snu prędzej czy później pojawi się na twarzy a jeśli martwisz się bezsennością lub nie zasypiasz dobrze, przeczytaj wskazówki, jak lepiej spać w nocy lub obejrzyj wideo czy ćwiczenia twarzy pomogą.